SKALPO MIKROPIGMENTACIJOS MOKYMAI
 
Skalpo dermopigmentacija yra unikali metodika, kurios dėka galime išspręsti įvairių tipų problemas: alopecijos zonas ir androgenetiką (nuplikimas), autoatotransplantaciją ir bendruosius randus. Procedūra itin populiari tarp vyrų, tačiau ne retai pritaikoma ir moterims. Tam, kad būtų pasiektas kuo natūralesnis efektas, ši procedūra reikalauja specialių žinių ir atskiro techninio bei psichologinio pasiruošimo.
Dėl specifinių metodų, galvos odos pigmentacija atliekama su ilgalaikio makiažo aparatu naudojant specializuotus kartidžus ir specialius pigmentus, suprojektuotus ir sukurtas specialiai skalpo dermopigmentacijai. Šis metodas yra efektyvus ir novatoriškas: pagrįstas sudėtingais galvos odos paramedicinos dermopigmentacijos metodais, turinčiais ypač realius ir natūralius rezultatus, jis jau gali pasigirti daugybe nepaprastos sėkmės taikymo būdų.
 
Galvos odos pigmentacija atliekama naudojant ypatingus dažymo būdus, po oda įvedant specifines biologiškai suderinamas spalvas. Chromatinė spalvų paletė garantuoja labai realų efektą, nes pigmento sudėtis ir įvairūs atspalviai leidžia prisitaikyti prie natūralios plaukų spalvos ir suteikia iliuzijos efektą.
 
Įgyjama kvalifikacija:
Skalpo mikropigmentacijos specialistas - Scalp micropigmentation specialist 
 
Mokymai skirti:
• Pradedantiems meistrams, kurie neturi jokios praktikos.
• Jau dirbantiems ilgalaikio makiažo meistrams, norintiems išmokti naujų technikų ar pasikelti kvalifikaciją.
 
Mokymų tikslas:
• Perduoti sukauptą ilgametę patirtį, kurios dėka galėsite žengti profesionalumo keliu tvirtai ir užtikrintai.
• Išmokyti spręsti ne tik estetines, bet ir psichologines/emocines paciento problemas.
• Supažindinti su naujausią dermopigmentacijos įrangą, pigmentais, aplikatoriais ir specialiais pagalbiniais produktais.
• Išmokyti skirtingas procedūros technikas ir atlikimo būdus.
• Išmokyti atlikti procedūrą aukščiausiame pacientų aptarnavimo lygyje, laikantis visų normų bei reikalavimų.
• Išmokyti pritraukti naujus klientus, bei gebėti įvertinti išlaidas ir gautą nauda.
• Kurso tikslas pritaikant teorines ir praktines mokymo metodikas profesionaliai paruošti skalpo dermopigmentacijos specialistą, gebantį pasiūlyti didelę estetinę ir psichologinę pagalbą.
 
Mokymų nauda:
• Įgysite žinių apie dermatologiją, odos sandarą, tipus.
• Įgysite psichologinių bei komunikacijos žinių bendraujant su pažeidžiamais pacientais.
• Išmoksite atlikti atkuriamosios dermopigmentacijos procedūrą skalpo srityje, skirtingomis technikomis, atsižvelgiat į paciento ypatumus ir pageidavimus.
• Išmoksite pasirinkti tinkamiausias priemones, produktus ir įrangą procedūrų atlikimui.
• Išmoksite suteikti konsultaciją bei rekomendacijas klientui.
• Mokymų metu įgysite stiprių teorinių žinių bei praktinės patirties, kad po mokymų jaustumėtės užtikrintai šioje ypatingoje grožio industrijos srityje.
• GK Academy mokiniai tampa mūsų komandos dalimi, todėl palaikysime Jūs profesiniame kelyje neribotą laiką ir bet kada atsakysime į visus iškilusius klausimus.
 
Šiuos mokymus veda dėstytoja profesionalė, pasaulinės klasės mikropigmentacijos specialistė. Ji nuolat gilinasi į šį mokslą, domisi naujovėmis ir pritaiko inovatyviausius metodus, kad padėtų būsimiems dermopigmentacijos specialistams profesionaliai augti ir gauti pačias aktualiausias žinias šioje srityje.
 
PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos pagalba ir priežiūra, nuo A iki Z atliksite skalpo dermopigmentacijos procedūrą ant dirbtinės odos ir modeliams, skirtingomis technologijomis.
 
Mokymai vyksta:
Tarptautiniame mokymų centre „GK Academy“, V.Grybo g. 17, Vilnius.
 
Mokymų kaina:
INDIVIDUALIŲ 2 dienų, 20 ak.val. - 2500 EUR.
Individualių mokymų rusų/anglų kalba kaina - 3000 EUR
 
Įteiksime LR švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą TARPTAUTINĮ sertifikatą anglų kalba.
 
Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga. Visos profesionalios sertifikuotos medžiagos, kuriomis naudositės mokymų metu, yra įskaičiuotos į mokymų kainą.
Po mokymų suteiksime nuolaidą priemonėms įsigyti.
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti, skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@gkacademy.lt
 
© Visos teisės saugomos Grožio Kultas, MB. Informacijos ar turinio kopijavimas, platinimas ar naudojimas be autoriaus sutikimo griežtai draudžiamas.