ATKURIAMOSIOS DERMOPIGMENTACIJOS MOKYMAI: RANDAI 
 
Randas tai fibrozinio audinio darinys susidaręs sugijus odos pažeidimui ir neatitinkantis aplinkinės odos tono bei tekstūros. Randų gydymo tikslas – juos padaryti kuo mažiau matomus, lyginant su šalia esančia nepažeista oda. Kai randų gydymui nepadeda jokie metodai, estetinis gydymo tikslas dažnai būna aktualiausias, ypač kai oda pažeista matomoje vietoje. GK Academy siūlo dvi novatoriškiausias technikas, leidžiančias efektyviai pašalinti nepageidaujamus randus.
Pirmoji technika “MICROTRAUM“ dar yra žinoma kaip randų atpalaidavimo technika. Ji pagrįsta mikrotraumų darymu arba kolageno indukcijos terapija, pirmiausia pažeistiems audiniams padaromos mikroskopinės punkcijos, ko pasekoje sėkmingai stimuliuojama kolageno gamyba, padidinama kraujo tėkme, išsilyginamas bei papildomas pažeistas audinys. Antroji technika “SCARPIX”, atliekama siekiant sėkmingai užmaskuoti randus. Šiai technikai naudojami unikali odos atspalvio biologiškai suderinta dažų paletė ir specializuoti kartridžai, kad prisitaikius prie sveikos odos, randai būtų sunkiau pastebimi.
 
Įgyjama kvalifikacija:
Scars micropigmentation specialist (Randų dermopigmentacijos specialistas).
 
Mokymai skirti:
• Pradedantiems ilgalaikio makiažo meistrams, kurie nori specializuotis šioje srityje.
• Jau dirbantiems ilgalaikio makiažo meistrams, norintiems išmokti naujų technikų ar pasikelti kvalifikaciją (ypač būtini dirbantiems su skalpu ir aureole, nes randai šiose srityse dažnai sutinkami).
 
Mokymų tikslas:
• Perduoti sukauptą ilgametę patirtį, kurios dėka galėsite žengti profesionalumo keliu tvirtai ir užtikrintai.
• Išmokyti spręsti ne tik estetines, bet ir psichologines/emocines paciento problemas.
• Supažindinti su naujausią dermopigmentacijos įrangą, pigmentais, aplikatoriais ir specialiais pagalbiniais produktais.
• Išmokyti skirtingas procedūros technikas ir atlikimo būdus.
• Išmokyti atlikti procedūrą aukščiausiame pacientų aptarnavimo lygyje, laikantis visų normų bei reikalavimų.
• Išmokyti pritraukti naujus klientus, bei gebėti įvertinti išlaidas ir gautą naudą.
• Kurso tikslas yra profesionaliai paruošti randų dermopigmentacijos specialistą, pritaikant teorines ir praktines mokymo metodikas, kuris geba pasiūlyti estetinę ir psichologinę pagalbą.
 
Mokymų nauda:
• Įgysite žinių apie dermatologiją, odos sandarą, tipus.
• Įgysite psichologinių bei komunikacijos žinių bendraujant su pažeidžiamais pacientais.
• Išmoksite atlikti atkuriamosios dermopigmentacijos procedūrą randų srityje, skirtingomis technikomis, atsižvelgiat į paciento ypatumus ir pageidavimus.
• Išmoksite pasirinkti tinkamiausias priemones, produktus ir įrangą procedūrų atlikimui.
• Išmoksite suteikti konsultaciją bei rekomendacijas klientui.
• Mokymų metu įgysite stiprių teorinių žinių bei praktinės patirties, kad po mokymų jaustumėtės užtikrintai šioje ypatingoje grožio industrijos srityje.
• GK Academy mokiniai tampa mūsų komandos dalimi, todėl palaikysime Jūs profesiniame kelyje neribotą laiką ir bet kada atsakysime į visus iškilusius klausimus.
 
Šiuos mokymus veda dėstytoja profesionalė, pasaulinės klasės dermopigmentacijos specialistė. Ji nuolat gilinasi į šį mokslą, domisi naujovėmis ir pritaiko inovatyviausius metodus, kad padėtų būsimiems dermopigmentacijos specialistams profesionaliai augti ir gauti pačias aktualiausias žinias šioje srityje.
 
PRAKTIKOS metu Jūs su profesionalios dėstytojos pagalba ir priežiūra, nuo A iki Z atliksite randų dermopigmentacijos procedūrą ant dirbtinės odos ir modeliams, skirtingomis technologijomis.
 
Mokymų vieta:
Tarptautinis mokymų centras „GK Academy“, V.Grybo g. 17, Vilnius.
 
Mokymų kaina:
• INDIVIDUALIŲ 1 dienos, 10 ak.val. - 500 EUR.
Įteiksime LR švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą tarptautinį sertifikatą anglų kalba.
 
Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga. Visos profesionalios sertifikuotos medžiagos, kuriomis naudositės mokymų mokymų metu, yra įskaičiuotos į mokymų kainą.
Po mokymų suteiksime nuolaidą priemonėms įsigyti.
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti, skambinkite tel. +370 676 87272 arba susisiekite el.paštu info@gkacademy.lt
 
© Visos teisės saugomos Grožio Kultas, MB. Informacijos ar turinio kopijavimas, platinimas ar naudojimas be autoriaus sutikimo griežtai draudžiamas.