KLASIKA+VOLUME BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS PRADEDANČIOMS
 
Svajojate išmokti blakstienų priauginimo populiariąją VOLUME techniką, bet dar niekad nesate turėjusi patirties blakstienų priauginime? Siūlome Jums puikią alternatyvą, intensyvius 2 dienų trukmės mokymus, kurių metu išmoksite blakstienų priauginimo meno nuo pagrindų – Klasikinės technikos, su stipria VOLUME technikos praktika. Šių mokymų metu išmoksite ne tik Klasikinės technikos,  bet ir VOLUMECAPPING, RUSSIAN VOLUME ir MEGA VOLUME priauginimus. Baigę šiuos mokymus tapsite nepralenkiama blakstienų priauginimo meistrė!
Skaityti plačiau

 

VIENINTELIAI LIETUVOJE !!!
SMALL TATTOO MOKYMAI
 
Tatuiruotė - tai simboliu išreikštas menas ant kūno, kuris perteikia jo savininko stilių ar vertybes. Itin didelio populiarumo sulaukia small tattoo (mažos tatuiruotės). Tai puikus būdas minimalistinio simbolio/ženklo ar užrašo dėka įamžinti svarbiausias gyvenimo idėjas. Mini tattoo kūrėjai atranda daugybę būdų, kuriais gali perteikti svarbiausias mintis per mažą simbolį, kuris bus unikalus kiekvienam klientui individualiai, bei išlieka daugelį metų kaip ypatinga, reikšmę turinti dovana.
Skaityti plačiau
   
 
KLASIKA - BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO MOKYMAI PRADEDANČIOMS
 
Išraiškingas žvilgsnis – kiekvienos moters troškimas, kurį realizuoti galime mokėdamos profesionaliai atlikti blakstienų priauginimo procedūrą. Klasikinis blakstienų priauginimas tai procedūra, kurios pagalba mes galime prailginti, pastorinti ir suteikti riestumą natūralioms kliento blakstienoms. Norint kokybiškai ir profesionaliai atlikti blakstienų priauginimą, labai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė. Esame vieninteliai BL (stipriausios pasaulyje blakstienų kompanijos) atstovai Lietuvoje, todėl kursų metu išmoksite atlikti blakstienų priauginimą ne tik su paprastomis (apvaliomis) klasikiniam priauginime naudojamomis blakstienomis, bet ir su naujausiomis lazerinėmis EZ ir plokščiomis blakstienomis.  
Skaityti plačiau
  
BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO MasterClass VOLUME 2-14D MOKYMAI
VOLUME, RUSSIAN VOLUME, MEGA VOLUME, CAPPING TECHNIKOS
 
Blakstienų priauginimas VOLUME technika - tai sekantis žingsnis po klasikinio blakstienų priauginimo, norint tobulinti savo įgūdžius ir pakelti kvalifikaciją.
Ši technologija buvo sukurta tam, jog suteikti apimties (VOLUME) - blakstienų apimtis padidinama nuo 2X iki 14X kartų, tokiu būdu sukuriamas XD efektas. Šių mokymų metu išmokstama ne tik VOLUME ir CAPPING technikos, bet ir RUSSIAN VOLUME, MEGA VOLUME priauginimai. Baigę šiuos mokymus tapsite nepralenkiamos VOLUME technikos meistrės, nes mokėsite atlikti ne tik RUSSIAN VOLUME, bet ir MEGA VOLUME blakstienų priauginimą.
Skaityti plačiau
 
BLAKSTIENŲ LAMINAVIMO MOKYMAI
 
Laminavimas – tai pati populiariausia procedūra natūralioms blakstienoms! Šios procedūros dėka, blakstienos yra atstatomos ir jos tampa stipresnės nuo šaknų iki galiukų bei vizualiai ilgesnės. Naudojant inovatyvias technologijas buvo patobulintos naudojamų produktų formulės, todėl tai ne cheminis produktas, o mažos molekulinės masės pagrindu pagamintas produktas. Šios procedūros metu, į natūralias blakstienas įvedamos amino rūgštys ir kolagenas, todėl procedūra yra saugi ir nepažeidžia natūralių blakstienų!
Skaityti plačiau

 

BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMO IR LAMINAVIMO TRENERIO MOKYMAI
 

Dirbate grožio srityje ir ieškote naujų iššūkių, o blakstienos – Jūsų aistra? Jaučiatės galinti bei norinti dalintis savo sukauptomis žiniomis su kitomis merginomis? Svajojate suteikti kitoms įkvėpimo, pasitikėjimo bei žinių? Turime Jums pasiūlymą!

GK Academy suteikia galimybę tapti sertifikuota blakstienų priauginimo ir laminavimo trenere! Dabar puiki galimybė kilti karjeros laiptais ir atverti naujas, neišbandytas galimybes! Intensyvius 3-jų dienų mokymus veda ilgametę patirtį turinti dėstytoja Silvija Očkurenko, kuri noriai dalinsis su jumis visomis subtilybėmis, kad jaustumėtės užtikrintai ir drąsiai žengtumėte į priekį!!

Skaityti plačiau

 

ANTAKIŲ MasterClass DIZAINO IR ARCHITEKTŪROS, LAMINAVIMO MOKYMAI 
 
ATNAUJINTA PROGRAMA! Mada išpuoselėtiems antakiams karaliauja jau ne pirmus metus, tad ne paslaptis, kad savo grožiu besirūpinančios moterys ir vyrai, vis rečiau rizikuoja gražinti save savarankiškai ir atsakingą antakių korekcijos ir dažymo procedūrą atlikti renkasi pas tai išmanančius profesionalius specialistus.
Skaityti plačiau
 
ANTAKIŲ ILGALAIKIO (PERMANENTINIO) MAKIAŽO MOKYMAI
 
Antakių ilgalaikis (permanentinis) makiažas - tai šiuolaikiška procedūra, kuri jau ne pirmus metus užima garbingą vietą populiariausių grožio procedūrų sąraše. Ji leidžia vizualiai pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Norint saugiai bei profesionaliai atlikti antakių ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, bei pirmųjų klientų atsiliepimai. Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys INDIVIDUALIUS 5 dienas trunkančius antakių ilgalaikio makiažo mokymus, kurių metu išmoksite visas žinomas pasaulio rinkoje naujausias technikas: OMBRE, DUST, POWDER, 3D eyebrows, atsižvelgiant į kliento poreikius. Remiantis ilgalaike profesine patirtimi, žinome, kad pradžioje geriau įvaldyti aparatines bei manualines technikas antakių srityje, o vėliau kelti savo kvalifikaciją pereinant prie akių ar lūpų ilgalaikio makiažo.
Skaityti plačiau
 
 
 ILGALAIKIO (PERMANENTINIO) MAKIAŽO MOKYMAI
ANTAKIAI, LŪPOS, AKYS
 
Šiuolaikinių grožio procedūrų dėka, galima lengvai pasirinkti, kaip pabrėžti savo išorinį grožį. Dauguma moterų renkasi ilgalaikio makiažo procedūrą dėl jos didžiausio privalumo – sutaupyti brangaus laiko kas rytą, atsisakius dekoratyvinės kosmetikos. Norint kokybiškai bei profesionaliai atlikti ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė bei klientų atsiliepimai. Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys išsamius, itin aukšto profesionalaus lygio INDIVIDUALIUS 8 dienas trunkančius ilgalaikio makiažo mokymus, kuriuose turėsite galimybę išmokti šiuolaikinių, madingiausių ilgalaikio makiažo technikų.
Skaityti plačiau
 
AKIŲ KONTŪRO IR LŪPŲ ILGALAIKIO (PERMANENTINIO) MAKIAŽO MOKYMAI
 
Ilgalaikis makiažas - tai viena šiuolaikiškiausių procedūrų, sparčiai įgaunanti vis didesnį populiarumą, padedanti pakoreguoti veido bruožus, paslėpti randus, suteikti veidui išraiškingumo. Šiandien daugelis moterų renkasi akių ir lūpų ilgalaikį makiažą dėl patogumo bei didesnio pasitikėjimo savimi.
Norint kokybiškai bei profesionaliai atlikti akių kontūro ir lūpų ilgalaikio makiažo procedūrą, ypatingai svarbu turėti reikiamas žinias ir tvirtą pagrindą, nuo kurių priklausys Jūsų darbo kokybė, pirmųjų klientų atsiliepimai.
Esame vieninteliai Lietuvoje organizuojantys tokio lygio ir tik INDIVIDUALIUS 3 dienas trunkančius ilgalaikio makiažo mokymus, kurių metu išmoksite visas žinomas pasaulio rinkoje naujausias technikas. Tarptautiniame GK Academy mokymų centre organizuojame tik kokybiškus mokymus, naudojame naujausią mokymo metodiką bei pažangiausias priemones.
Skaityti plačiau
 
KŪNO DEPILIACIJOS MOKYMAI
Vašku ir cukrumi
 
Kūno depiliacija tai itin populiari procedūra tiek moterų, tiek vyrų tarpe. Jau nuo senovės Egipto laikų, švelni ir švytinti oda buvo jaunystės ir sveikatos simboliu. Šiomis dienomis tai neišvengiama grožio rutina, be kurios neįmanoma įsivaizduoti savo kasdienybės, juk depiliacija, visu pirma, sutaupo laiko, antra – leidžia išvengti plaukelių įaugimo (kas dažniausiai nutinka naudojant skustuką), suteikia patogumo ir komforto jausmą ilgam. Nors naujausios depiliacijos priemonės ir būdai leidžia atlikti šią procedūrą bet kurioje kūno vietoje saugiai ir švelniai, tačiau nepakankamos specialisto žinios, gali pažeisti odą, po ko klientas lieka nusivylęs depiliacijos procedūrą. Tik GK Academy siūlomuose mokymuose išmoksite atlikti depiliacijos procedūrą profesionaliai, atsižvelgiant į visus svarbiausius aspektus.
 
Skaityti plačiau
  
NAUJIENA LIETUVOJE!!!
ANTAKIŲ ILGALAIKIO MAKIAŽO MasterClass MOKYMAI
PLAUKELINĖS - HAIR by HAIR TECHNIKOS APARATU 
 
Permanentinio makiažo specialistams – antakiai, tai pirmasis žingsnis į ilgalaikio makiažo pasaulį, todėl kiekvienas meistras, dirbantis šioje industrijoje ne pirmus metus, yra susipažinęs su populiariomis antakių ilgalaikio makiažo technikomis: šešėliavimu, „Microblading“ plaukeline technika, ombre, tušavimo ir aparatine plaukeline technika.
Skaityti plačiau
 

 ILGALAIKIO MAKIAŽO ŠALINIMO, BLUKINIMO IR KOREKTŪROS MOKYMAI 

Esi ilgalaikio makiažo meistras? Tuomet šie mokymai skirti būtent Tau! ŠALINIMO, BLUKINIMO ir KOREKTŪROS mokymai yra būtini kiekvienam ilgalaikio makiažo meistrui, norinčiam šioje profesijoje jaustis tikru profesionalu ir dirbti kokybiškai, neatmetant net sudėtingiausių situacijų. Keičiantis ir tobulėjant technikoms bei produktams, pasimato klaidų ankstesniuose ilgalaikio makiažo darbuose - tiek spalvos, tiek formos atžvilgiu. Dažnai jas pastebi net pačios klientės ir norėdamos tai ištaisyti - kreipiasi į mus, meistrus.
Skaityti plačiau
 
ATKURIAMOSIOS DERMOPIGMENTACIJOS MOKYMAI: 3D AUREOLĖ
Atkuriamoji aureolės dermopigmentacija taikoma krūtinės srityje norint paryškinti spenelio spalvą, pakoreguoti formą/dydį, ar visiškai vizualiai atkurti aureolę jei jos nebuvo. Procedūra yra itin paklausi tarp moterų, turėjusių krūties operacijų, ko pasėkoje prarado pradinę krūtinės išvaizdą.
Skaityti plačiau
   
 
ATKURIAMOSIOS DERMOPIGMENTACIJOS MOKYMAI: RANDAI 
 
Randas tai fibrozinio audinio darinys susidaręs sugijus odos pažeidimui ir neatitinkantis aplinkinės odos tono bei tekstūros. Randų gydymo tikslas – juos padaryti kuo mažiau matomus, lyginant su šalia esančia nepažeista oda. Kai randų gydymui nepadeda jokie metodai, estetinis gydymo tikslas dažnai būna aktualiausias, ypač kai oda pažeista matomoje vietoje. GK Academy siūlo dvi novatoriškiausias technikas, leidžiančias efektyviai pašalinti nepageidaujamus randus.
Skaityti plačiau
 
 
ATKURIAMOSIOS DERMOPIGMENTACIJOS MOKYMAI: SKALPAS
 
Atkuriamoji skalpo dermopigmentacija yra unikali metodika, kurios dėka galime išspręsti įvairių tipų problemas: alopecijos zonas ir androgenetiką (nuplikimas), autoatotransplantaciją ir bendruosius randus. Procedūra itin populiari tarp vyrų, tačiau ne retai pritaikoma ir moterims. Tam, kad būtų pasiektas kuo natūralesnis efektas, ši procedūra reikalauja specialių žinių ir atskiro techninio bei psichologinio pasiruošimo.
Dėl specifinių metodų, galvos odos pigmentacija atliekama su ilgalaikio makiažo aparatu naudojant specializuotus kartidžus ir specialius pigmentus, suprojektuotus ir sukurtas specialiai skalpo dermopigmentacijai. Šis metodas yra efektyvus ir novatoriškas: pagrįstas sudėtingais galvos odos paramedicinos dermopigmentacijos metodais, turinčiais ypač realius ir natūralius rezultatus, jis jau gali pasigirti daugybe nepaprastos sėkmės taikymo būdų.
Skaityti plačiau
  
TAPK ILGALAIKIO MAKIAŽO EKSPERTE!
ILGALAIKIO MAKIAŽO MasterClass MOKYMAI
 
Baigus bazinius mokymus, trūksta žinių? Nėra pasitikėjimo, kad išnaudotumėte visas savo galimybes? Trūksta įgūdžių? Nori išmokti naujų technikų, kurios yra ON TOP pasaulyje? Jei nors į vieną iš šių klausimų atsakei TAIP - šis kursas yra Tau! 
Skaityti plačiau

 

ONLINE SMALL TATTOO MOKYMAI
NAUJIENA LIETUVOJE !!!
 
Šiandien drąsiai galima sakyti, kad mažos tatuiruotės Small tattoo yra populiarumo viršūnėje. Kai kurie mados sekėjai ar minimalistinio stiliaus gerbėjai jomis papuošia net visą kūną! Išmok šios mistinės, užburiančios, bet tuo pačiu ir ne mažiau romantiškos – Small tattoo procedūros ir įgyk tatuiruočių meistro kvalifikaciją, baigęs online mokymus.
Skaityti plačiau