ANTAKIŲ PRIAUGINIMO MOKYMAI
 
Priauginti antakiai - revoliucija grožio rinkoje.Tai puiki galimybė patankinti, pastorinti, patonuoti savo natūralius antakius ar paslėpti antakių defektus. Retų antakių savininkams ir savininkėms, yra išsigelbėjimas – priauginimas. Tinkama antakių forma gali kardinaliai pakeisti išvaizdą. Mes Jus išmokysime priauginti antakius taisyklingai ir profesionaliai!
Antakių priauginimas – tai procedūra, kurios metu ant vieno natūralaus plauko priauginamas vienas sintetinis plaušelis. Plaušelis yra labai plonas ir minkštas, todėl atrodo lyg natūralus plaukas. Antakių priauginimas sukuria itin natūralią išvaizdą, kurios neįmanoma sukurti su įprastomis priemonėmis . Mokymų metu išmokysime, kaip suteikti tinkamą antakiams formą, kaip juos paryškinti bei koreguoti, gerai parenkant priauginamų plaušelių kiekį bei spalvą. Taip pat mokymų metu aptarsime problemų spredimo būdus, kurie iškyla antakių formavimo, dažymo bei priauginimo procese. Diplomuota dėstytoja atsakys į visus Jums iškulius klausimus. Garantuojame, kad Jūs išmoksite atlikti antakių formavimą, dažymą bei priauginimą ir galėsite dirbti savarankiškai.
Mokymai susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės dalies.
TEORIJA
Lietuvos higienos norma
Veido tipai
Antakių formos
Antakių spalvos
Antakių dažymas
Antakių korekcija (pincetu)
Antakių priauginimo priemonės
Antakių priauginimo technika, nuėmimas bei korekcija
Priaugintų antakių priežiūra
 
PRAKTIKOS metu atliksite antakių priauginimo procedūrą Jūsų modeliui. Mokymosi metu Jūs būsite aprūpinti visa reikiama vaizdine ir metodine medžiaga, taip pat visomis reikalingomis profesionaliomis sertifikuotomis medžiagomis.
Atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus. Po mokymų toliau teikiame konsultacijas neribotą laiką.
 
Baigus mokymus įteiksime tarptautinį LR Švietimo ir Mokslo ministerijos patvirtintą sertifikatą anglų kalba.
 
Mokymai vyksta tarptautiniame mokymų centre GK Academy, V.Grybo g. 17, Vilniuje.
Mokymų trukmė: 7 ak.val.
Individualių mokymų kaina 300 EUR 
 
Jei kyla klausimų ar norite užsiregistruoti skambinkite tel. +370 676 87272 arba parašykite el.paštu info@groziokultas.lt
 

© Visos teisės saugomos Grožio kultas, MB. Informacijos bei turinio kopijavimas, platininmas be autoriaus sutikimo yra griežtai draudžiamas.